Přijměte prosím naše srdečné pozvání k účasti vás, vašich žáků či vašich dětí na tradiční výtvarné soutěžní přehlídce v rámci 17. ročníku akce Modlitba za domov.

Modlitba za domov probíhá vždy ve státní svátek 28. října při příležitosti oslav Dne vzniku našeho samostatného státu.

Řada z vás se do soutěžní přehlídky opakovaně zapojuje, pro ty z vás, kteří se s touto akcí setkáváte poprvé, si dovoluji připojit stručné shrnutí:

Jedenáct členských církví Ekumenické rady církví každý rok spojuje své síly k tomu, abychom důstojně a s vděčností oslavili nabytou svobodu a pomodlili se za požehnání a ochranu pro naši zemi.

Součástí akce je bohatý duchovní a kulturní doprovodný program, vyvrcholením pak slavnostní bohoslužba ke státnímu svátku založení republiky 28. 10. 2023 v přímém televizním přenosu České televize.

Tradiční součástí je již od počátků i výtvarná soutěž, vyhlašovaná pro jednotlivce i žáky mateřských a základních škol. Vedle zajímavých cen je odměnou pro děti i vystavení nejlepších děl a umístění výběru obrázků do přímého přenosu České televize.

Letošním tématem je „Obroď dobro, zlom zlo!“

Uzávěrka pro zasílání děl je nejpozději 15. října 2023.

Více informací a konkrétní program akce pak naleznete na stránkách www.modlitbazadomov.cz nebo na www.ekumenickarada.cz.

V případě vašeho zájmu vám rád zodpovím vaše dotazy.

Případné dotazy prosím zasílejte na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jménem přípravného organizačního výboru Modlitby za domov vám děkuji za váš čas, který jste věnovali tomuto sdělení a budeme se velice těšit na případnou účast vás, vašich žáků či vašich dětí v naší soutěži.

Ralf Mošt

organizátor výtvarné soutěže
v rámci přípravné skupiny Modlitba za domov 2023

Nejčtenější

  • Týden

  • Měsíc

  • Vše