3. 11. 2023 od 18 hodin. Benefiční koncert na podporu léčby závislých lidí ve středisku Teen Challenge v Poštovicích.

Husův sbor V Praze-Vršovicích, Vršovické nám. 967/1, Praha 10

Vystoupí:
Dana Krausová - soprán
Pavel Pernica - varhany

Vstupné dobrovolné

Koncertu se uskuteční na podporu organizace Teen challenge pomáhající lidem s problémem závislosti na drogách.

Organizace Teen challenge je součástí mezinárodní křesťanské organizace TEEN CHALLENGE. Pomáhá lidem závislým na drogách, alkoholu a hazardu najít smysl, sílu a motivaci vedoucí k trvalé abstinenci.

Snaží se pomoci lidem stát se psychicky a fyzicky zdravými, svobodnými od závislosti, citově vyváženými, sociálně zabezpečenými a duchovně živými, aby mohli fungovat v osobním životě, ve společnosti, rodině i zaměstnání jako zralé osobnosti.

V ČR zahájili svou činnost v roce 1986 kontaktováním závislých přímo na ulicích. V roce 1994 otevřeli první středisko komunitního typu, kde pomáhají vracet závislé lidi zpět do života.

V rámci prevence pracují s dětmi a mládeží v dětských centrech TCI ČR v Praze a Brně.

 

V České republice žije více než 1 milion lidí závislých na alkoholu, drogách nebo hazardu. Další více než milion rodičů, partnerů, přátel tím trpí a hledá pomoc pro své blízké. Bez pomoci představují závislosti často neřešitelný problém. V křesťanské organizaci Teen Challenge pracovníci věří, že každý člověk se dokáže vypořádat se svojí závislostí. Středisko Teen Challenge v Poštovicích je jedním z míst, kde se lidé mohou ze své závislosti vyléčit. Kromě pracovní terapie, denního režimu a totální abstinence klienti studují Bibli a snaží se objevit příčinu své závislosti. Středisko nedostává žádné dotace od státu, proto každý váš dar pomůže. Veškeré peníze vybrané za lístky pošleme na účet střediska v Poštovicích, hudební produkce, nájem a propagace jsou zdarma. Pokud se na koncert nemůžete dostavit, ale přesto chcete přispět na práci Teen Challenge, navštivte, prosím, stránky www.teenchallenge.cz, kde najdete potřebné informace. Užitečné informace zde naleznou také ti, kdo potřebují pomoc se závislostí nebo hledají pomoc pro někoho jiného.
 

pdfBenefiční koncert v Husově sboru ve Vršovicích - pozvánka.pdf

 

Nejčtenější

  • Týden

  • Měsíc

  • Vše