Kabinet Trojzemí

Kabinet Trojzemí – středisko Husitské diakonie
pertinens ad Církev československé husitská
Lutherova 496, 463 34 Hrádek nad Nisou

telefon: 723 255 696
facebookový účet

Další informace
Trojzemí pomáhá znevýhodněným skupinám obyvatel. Věnuje se jak poradenství v sociální oblasti, tak volnočasovým aktivitám a zprostředkování setkání zejména pro seniory a lidi s handicapem. Velmi aktivně se věnuje přeshraniční spolupráci v oblasti práce se seniory a lidmi s handicapem. Organizuje se zahraničními partnery setkání a workshopy a napomáhá tak k tvorbě nových kontaktů a vazeb jak mezi spolky a sdruženími, tak jednotlivci. Společně s německým partnerem se zabývá aktivitami poukazujícími na domácí násilí a možnostmi pomoci jeho obětem. Mottem střediska je budování pocitu sounáležitosti a pomoc druhým. Úzce spolupracuje se spolky a sdruženími v regionu Trojzemí, městem Hrádek nad Nisou a je nedílnou součástí života náboženské obce.

Související osoby

  • Mgr. Hedvika Zimmermannová , ředitelka, tel.: 723 255 696, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pro případnou aktualizaci údajů kontaktujte personální odbor Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Mapa

Nejčtenější

  • Týden

  • Měsíc

  • Vše