WebArchiv - archiv českého webu

Setkání křesťanů 2020 ve Štýrském Hradci

03.07.2020

Srdečně zveme na 11. Setkání křesťanů, které se bude tentokrát konat v rakouském městě Graz/Štýrský Hradec v termínu 3. - 5. 7. 2020. Nabídka je pro všechny generace, znalost jazyka není podmínkou, řada programů bude překládána nebo budou nonverbální. Téma celého Setkání je „Tváří v tvář“. Neváhejte a příští prázdniny začněte s námi!

Přihlásit se můžete na https://www.face2face2020.at/de/anmeldung/, kde najdete registrační formulář, ve kterém můžete vybrat kategorii ubytování a podle ní i cenu za pobyt. Je možno registrovat i celou skupinu najednou s jednou kontaktní osobou. Stránky jsou zatím pouze v němčině, počítá se s verzí v angličtině a v nejbližší době budou překlady i do dalších jazyků. V poplatku je zahrnuta vstupenka na všechny akce Setkání křesťanů, 2x nocleh, strava od pátku večer do neděle do rána, tištěný program, zpěvník a jízdenka po Štýrském Hradci.

Termín přihlášení je 31. 3. 2020.

Více informací v příloze.

Přílohy:

pdfSetkání křesťanů 2020 ve Štýrském Hradci-informaceOldřich Nováček publikováno: 18.12.2019 10:06 zobrazeno: 39x


Diakonie a misie CČSH        Pension Betlém        HITS        Ekumenická rada církví        Teologická fakulta        Ekumenická akademie        Hus