WebArchiv - archiv českého webu

Kalendář akcí

0 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020

01.03.2020 19:00-Večerní bohoslužba na Zderaze
01.03.2020 09:00-Představení o Exupérym v Čelákovicích
02.03.2020 16:00-O TGM v Parlamentu ČR
04.03.2020 15:30-Přednáška v Husově institutu teologických studií
06.03.2020 17:00-Přednáška s promítáním k 600. výročí založení města Tábora a k 600.výročí bitvy na Vítkově
06.03.2020 17:00-Beseda s Tomášem Masarykem v Lounech
09.03.2020 17:00-Beseda s investigativním novinářem Jaroslavem Kmentou
10.03.2020 18:00-Společné setkání na téma Den holocaustu
11.03.2020 18:00-PURIM – nejveselejší židovský svátek
12.03.2020 19:00-Večerní modlitba v pražském vinohradském sboru 12. března
15.03.2020 19:00-Večerní bohoslužba v Praze na Zderaze
15.03.2020 14:00-Přednáška a koncert v Lounech
17.03.2020 18:00-Poslední ráj Oty Pavla
19.03.2020 17:00-Představení o Exupérym v Železném Brodě
19.03.2020 18:00-Přednáška z cyklu „Historia magistra vitae“ s ThDr. Jaroslavem Hrdličkou
19.03.2020 19:00-Filmový klub - Oběť
22.03.2020 15:00-Zahájení výstavy - Doznání vin v době postní
23.03.2020 09:00-Postní duchovní cvičení s „problematickým“ Ježíšem
24.03.2020 18:00-Ekumenické díkuvzdání za dar života v Radotíně
24.03.2020 17:00-Představení o Exupérym v Mladé Boleslavi
25.03.2020 10:00-Exegeticko-homiletický seminář s liturgickými inspiracemi
26.03.2020 19:00-Večer s hosty – Vzpomínání s pamětníky v Husově sboru na Vinohradech
26.03.2020 09:00-Vikariátní konference
27.03.2020 17:00-Přednáška Lukáše Bujny v Lounech
29.03.2020 19:00-Večerní bohoslužba v Praze na Zderaze
29.03.2020 15:00-Komenský - známý i neznámý
29.03.2020 10:00-600 let výročí bitvy u Sudoměře
29.03.2020 17:30-Divadelní představení - Osmého první
31.03.2020 15:00-Setkání třetího věku

formulář pro zadání nové akce

Bohoslužby v jednotlivých náboženských obcích


Pension Betlém        HITS        Ekumenická rada církví        Teologická fakulta        Ekumenická akademie        Hus